En tarz burçlar

En tarz burçlar

10 Eylül 2018 0 Yazar: admin

Burcunuzun moda anlayışınızla bir ilgisi olduğunu hiç düşündünüz mü? Bunun bilim olduğunu veya başak burcuysanız gotik bir tarzınız olduğundan eminiz diyemeyiz fakat kıyafet seçiminizde ve tarz oluşturmanızda burcunuzun bir etkisi yok da diyemeyiz. Buradan yola çıkarak burçların stillerini ele alıp en kötüden en iyiye değerlendirdik. İşte stil sahibi burçlar…
En tarz burçlar

11. Balık

Balıklar her zaman hoş görünürler ama hiç risk almazlar. Feminen kıyafetleri ve yumuşak renkleri tercih ederler. Bu kötü değil fakat yaratıcı da değil.

En tarz burçlar

10. Yay

Yay kızlarının kıyafetleri, onların maceralarını ve seyahatlerini anlatır. Bu aslında teoride güzel olsa da uygulama da çok fazla boho kalıyor. Gerçekçi olmak gerekirse bu çok da tarz bir görünüm değil.

En tarz burçlar

9. Başak

Başak burçlarının tarzı kendileri gibi elegant ve pratiktir. Her zaman bir araya getirilmiş ve modern gözüküyorlar. Buna rağmen konu modaya gelince risk almaktan korkuyorlar bu yüzden kombinleri genelde yumuşak tonlarda olur.

En tarz burçlar

8. Aslan

Aslanlar görünümlerinin yaratıcı olması çok hiçbir efordan kaçınmazlar. Fakat genelde ince görünmeyi tercih ederler, bir kolye veya atkı yerine bandana takmayı tercih ederler, veya saçlarına parlak ipek bir atkı takarlar. Aşırıya kaçmazlar, tarzının kişiliklerinin önüne geçmesine izin vermezler.

En tarz burçlar

7. Boğa

Boğa kızları pratiktir. Gösterişli yeni trendlerle ilgilenmezler. Klasik ve basic kıyafetlere ve renklere bağlıdır. Fakat bu klasik bir jeanin üstüne beyaz kazakla çabasız bir şekilde şık görünmeyecekleri anlamına gelmez.

En tarz burçlar

6. Terazi

Terazilerin dengeli kişilikleri vardır, fakat stilleri söz konusu olunca onlardan ne beklemeniz gerektiğini önceden kestirmek mümkün değil. Bir gün parlak renklerle seksi kıyafetler giyerken,  başka bir gün toprak veya pastel tonlarda gösterişsiz klasik parçalarla görmek mümkün.

En tarz burçlar

5. Koç

Koç kadınları özgüvenlidir ve havalı gözükmeyi sever. Kıyafetlerinde çok karışıklık sevmezler, bu yüzden ipek toplar,dökümlü elbiseler ve deri ceket gibi zorlanmamış şık kıyafetler tercih ederler.

En tarz burçlar

4.  Oğlak

Oğlaklar pahalı ve profesyonel gözükmeyi severler.  Tutumlu olmaya hiç eğilimli değildirler. Pahalı parçalar ve keskin kesimler severler. Ne giyerlerse giysinler her zaman tarz olurlar.

En tarz burçlar

3. İkizler

İkizler tarzlarında denemeler yapmayı severler. Tarzlarına genel bir yorum yapmak gerekirse derlenmiş ve cesur diyebiliriz. İlginç bir görünüm için modern ve retro parçaları birbiriyle karıştırmayı severler. Onlar için önemli olan marka değil, parçaların gittikleri yere ve modlarına uymalarıdır.

En tarz burçlar

2. Yengeç

Yengeçler genelde çarpıcı görünümleri, ilginç kesimleri ve tehlikeli yırtmaçları tercih ederler. Kendilerini moda anlayışları ve tarzlarıyla ifade etmeyi severler. Sokakta yürürken kendilerine dönülüp 2 kez bakılsın isterler.

En tarz burçlar