Muhteşem kirpikler için 4 maskara hilesi

Muhteşem kirpikler için 4 maskara hilesi

28 Kasım 2018 0 Yazar: admin

Birçok ünlü makyaj sanatçısı, müşterilerine büyüleyici gözleri vermek için iki ayrı maskaranın kirpik arttırıcı güçlerini birleştiriyor. Bu maskaralar uzun ömürlü kıvrımlardan inandırıcı renklere kadar birçok özellik taşıyor.

Uzun ömürlü kıvrımlar için

Bu iki formülü uzun süre kalıcı kıvrımlar elde etmek ve kalıcı bir görüntüye sahip olmak için beraber uygulayabilirsiniz. Öncelikle birinci maskaranızı normal ve düzenli bir şekilde sürün. Su geçirmez özellikte olan ikinci maskarayı da üzerine geçiş yapın.

İnanılmaz bir renk için

Kırmızı veya sarı renkte saçlara sahipsseniz siyah maskara her zaman sizin için doğal görünmez. Doğal görünüm için sadece üst kirpiklerinizde siyahı kullanın. Alt kirpikleriniz için, gözlerinizi açacak ve siyahtan daha inatçı görünen kahverengi bir gölge kullanın.

Dolgun hacimli ve uzunluk için

Bu hile ile mükemmel ayrılmış, uzun ve hacimli kirpiklere sahip olabilirsiniz. Öncelikle hacim için kirpiklerinizi kalınlaştıracak bir maskara kullanın. Daha sonra kirpiklerinizi ayırmak için, ortasından ucuna doğru diğer maskarayı uygulayın.

Canlı renkler

Kirpikleri beyaz esaslı bir astarla kaplamak, gökkuşağı rengini daha da koyulaştırırken, siyah rengini her zaman daha ince ve görünür hale getirecektir. Renkli bir maskarayı sadece kirpiklerin ucuna veya tabanına sürmeyi deneyin.