Tasarımcı ikizler Raisa ve Vanessa Trendyol için tasarladı

Tasarımcı ikizler Raisa ve Vanessa Trendyol için tasarladı

24 Eylül 2020 0 Yazar: admin

Ulaşılabilir moda felsefesiyle yola çıkan Trendyol; Türk moda dünyasının yetenekli tasarımcıları Raisa Türk moda dünyasının yetenekli tasarımcıları Raisa ,Vanessa ile özel bir işbirliğine imza attı.
Trendyol.com kurucusu Demet Mutlu ve Raisa,Vanessa’nın ev sahipliği yaptığı lansmana; Merve Boluğur, Özge Ulusoy, Feryal Gülman, Işıl Reçber, Sitare Akdilek, Eliz Sakuçoğlu, Ceylan Çapa, Esra Üstünkaya, Cansu Tosun, Duygu Akdeniz, Burcu Ziyal, Nora- Talia Kalpakçıoğlu, Burcu Karabacak katıldı.
 
Tasarımcı ikizler Raisa ,Vanessa’nın hazırladığı kapsül koleksiyon İlkbahar/Yaz 2016 sezonunda moda severlerin beğenisine sunuldu. Koleksiyonun ilk stokları butik açıldıktan 1 saat sonra tükenerek bir rekora imza attı. Koleksiyon her hafta yenilenen stokları ile moda severleri bekliyor.
 
Bu koleksiyon yaz davetlerinde farkını stiliyle göstermek isteyenlere özgün seçenekler sunuyor.  39 parçadan oluşan özel koleksiyon; gündüzden geceye giyilebilecek tasarımların yanı sıra; mezuniyet ve düğün elbisesi arayışında olan kadınlara da birbirinden özgün ve şık seçenekler sunuyor. Kapsül koleksiyonu kendinden emin, şık ve şehirli kadının ruhunu yansıtıyor.
 
Modern, sanatsal ve dikkat çekici
Couture tasarımların bu koleksiyonda dantel, püskül, file ve işleme detaylarla zenginleşen elbiseler, crop top üstler ve tulumlar ön plana çıkıyor. Özel geceler için hazırlanan koleksiyonun renk paletinde Raisa,Vanessa’nın gizemli dünyasını yansıtan siyah, beyaz, gri ve vişne rengi var aynı zamanda indigo, pudra ve nude tonları ile renklenen parçalarda yaz mevsiminin renkli düşleri hayat buluyor.